Anne ve bebek hizmetlerimiz için Evde Yenidoğan Bebek sitemiz açıldı! Siteyi ziyaret etmek için lütfen tıklayın.

İstanbul'un her noktasına hizmet veriyor musunuz?

 

 

Gayrettepe’de bulunan merkezimizden ilgili bölgelere en kısa zamanda ulaşabilmekteyiz.

Hizmet sadece İstanbul'da mı?

 

 

Yetişkin hastalara yönelik hizmetlerimiz şu anda sadece İstanbul’da sunuluyor. Anne bebek eğitim hizmetlerimizden ise Adana, Ankara, Antalya, İzmir, Kocaeli ve Bursa illerinde de faydalanabilirsiniz.

Elemanlarınız ne derece güvenilir?

 

 

Seçim aşamasında özellikle tanınmış ve bilinen sağlık kuruluşlarında uzun süre çalışma tecrübesi bulunan kişileri tercih ediyoruz. Buna ek olarak önce sabıka kaydı ve diğer evrak kontrolü sonra da referans kontrolü yaparak personelin güvenilirliğinden emin oluyoruz.

Hizmetin kalitesini nasıl kontrol ediyorsunuz?

 

 

Öncelikle şirketimize katılan her personel kapsamlı bir oryantasyon ve eğitim sürecinden geçiyor. Oryantasyon programında evde bakımın temel ilkeleri ve işleyiş esnasında kullanılacak dökümantasyon anlatılıyor. Eğitim programında ise ev ortamına uyum sağlamak için yapılması gerekenler öğretiliyor ve tüm girişimler uygulamalı olarak yaptırılarak personelin hizmet standardizasyonu sağlanıyor.

 

Her personelden hizmet sonrasında merkezimiz ile iletişime geçerek hasta ile geçirdiği zamanı raporlaması isteniyor. Bu raporlar doktorumuz tarafından düzenli olarak kontrol edilen hasta dosyasında toplanıyor ve tüm girişimlerin bakım planına uygun olarak gerçekleştirildiği denetleniyor. Ayrıca uzman hemşirelerimiz rutin ev ziyaretleri ve takiplerle hasta ve personel memnuniyetini “sahada” kontrol ediyor.

 

Son olarak da her müşterimize websitemizde de yayınladığımız müşteri memnuniyeti anketini gönderiyoruz. Bu anketin amacı hizmet alanlardan gelecek geri bildirimlerle hizmet kalitesini gözlemlemek ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşımak.

Hizmet için başvurduktan sonra ne oluyor?

 

 

1. Başvurunuzu kabul eden hasta ilişkileri sorumlusu bakım ihtiyacınızı yerinde görerek sizin için en uygun bakım planını hazırlamamızı sağlayacak uzman hemşire ziyareti planlıyor.

 

2. Bu ziyaretin sonunda uzman hemşiremiz,

a. Bakım ihtiyacı (Evde bakım hemşiresi veya bakım görevlisi, diğer destek hizmetler)

b. Bakım süresi (12 veya 24 saat, süreki veya belirli peryodlarda)

c. Bakım ücretinden

oluşan hizmet planını hazırlıyor ve sizin onayınıza sunuyor

 

3. Hizmet planını onayladığınız takdirde hasta hakları ve sorumlulukları çerçevesinde düzenlenmiş onam formu ve hizmet sözleşmesi imzalanıyor ve hizmetimiz başlıyor

Laboratuvar ve röntgen hizmeti de veriyor musunuz? Nasıl?

 

 

Tahlil ve röntgen ihtiyacınız belirlendikten sonra uzman hemşire ve teknisyenlerimiz size uygun gün ve saatte bulunduğunuz yere gelip röntgen çekimi yapıyor veya tahlil örneği alıyor. Bu testlerin sonuçları da anlaşmalı olduğumuz kurumlar tarafından size ve doktorunuza iletiliyor.

Eğitim de veriyor musunuz?

 

 

Eğitimlerimiz bilgilendirme ve bakım amaçlı olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bilgilendirme eğitimlerimiz evde bakım, hasta bakımı ve yaşlı bakımı gibi uzmanlık alanımız ile ilgili konularda hasta ve yakınlarında farkındalık yaratma amaçlı düzenlediğimiz eğitimlerdir.

 

Bakım eğitimlerimiz ise bakıma ihtiyaç duyan bireyin yakınlarına ihtiyaç duydukları konuda teorik ve uygulamalı olarak bakım eğitimi vermeyi kapsıyor.

 

Aynı zamanda yeni doğum yapmış annelere yönelik Yenidoğan Eğitim Viziti hizmetimiz mevcut, bu hizmetimizde hemşirelerimiz anneyi bebek bakımı konusunda önemli konularda bilgilendirirken, bebeğin banyosu ve masajının yapılması gibi konularda uygulamalı veriyor.

İstediğimiz her saatte hizmet alabilir miyiz?

 

 

Uzman hemşirelerimizin hazırladığı hizmet planına göre gerçekleşecek olan hizmet arzu ettiğiniz saatte başlayabilir.

Psikoloğunuz var mı?

 

 

Hizmetlerimiz içerisinde psikolog ve psikoterapi hizmeti mevcut. Bu hizmetimizden hem hasta hem de hasta yakınları faydalanabilir.

Tıbbi malzemeyi nasıl alabilirim? Ekipmanı kiralamam mümkün mü?

 

 

İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü sarf malzemesini ve sağlık ekipmanını evinize teslim edip, kullanımı ile ilgili bilgi veriyoruz. Portföyümüzdeki cihazları kiralamanız veya satın almanız mümkündür.

Fizyoterapistiniz var mı?

 

 

Hastalarımıza fizyoterapi hizmeti vermekteyiz.

Aileden Biri personeli ev işlerine de yardımcı olabilir mi?

 

 

Personelimiz sadece medikal anlamda destek sunmakla görevlidir. Ancak eğer evde, sağlık hizmeti alan kişiye yardımcı olabilecek başka biri yoksa, Aileden Biri personeli yemek ısıtma veya hafif ev işlerinde destek olabilir.

Bayram, gece ve özel günlerde hizmet fiyatlarınız nedir?

 

 

Bayram ve resmi tatillerde % 50 zamlı tarife uygulanmaktadır, diğer zamanlarda ise hafta sonu da dahil olmak üzere liste fiyatımız geçerlidir.

Nasıl ödeme yapabilirim?

 

 

Tercihinize göre nakit, banka havalesi veya kredi kartı yoluyla (pos veya online) ödeme yapabilirsiniz.

 • Hizmetler

  Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinin.
  Ziyaret et
 • Haberler

  Haberler sayfamızdan hakkımızdaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.
  Ziyaret et
 • Anlaşmalı Kurumlar

  Anlaşmalı olduğumuz kurumları öğrenin.
  Ziyaret et

Bize Ulaşın

Aileden Biri Evde Bakım Merkezi - Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri